Reference


"S Domčou jsem absolvovala několik tréninků a jsem z toho nadšená! Je vidět, že je velice vzdělaná a nadšená do své práce. Cvičení vždycky vypadá, jaká to je pohodička, ale nenechte se zmýlit, je to fuška!

Líbí se mi, že se Domča zaměřuje na mobilitu a cviky, které mi pomůžou z dlouhodobého hlediska během celého života.
Domča je opravdu profík, který dokáže člověka namotivovat a člověk z tréninku odchází pozitivně naladěný a příjemně unavený." 

Martina Holá


"V 59 letech začala být Domča mojí osobní trenérkou v CrossFit Pardubice. Pro dlouhodobé bolesti v rameni, jsme funkční tréninky vystřídaly za fyziofitness. Musím napsat, že po asi 3 měsících mé obtíže zmizely a pokračuji dále ve cvičení.

Domča je skvělý človíček, který se vždy snaží člověku pomoci s jeho problémem. Její úsměv a pochvala je jako "bonus", který mě vždy potěší. 😊."

Milada Matteiova


,,Děkuji Domče za pomoc s chronickými bolestmi zad, horních a dolních končetin. Po cvičení, které mi doporučila a naučila, je mi mnohem lépe :-)."

Martin


„Parádní individuální přístup a cvičení na míru během těhotenství i potom, aby se vše vrátilo zase zpátky tam, kam má a tělo moc nebolelo...😉 .“

Jana P.


,,Když jsem se rozhodla vyzkoušet Domči cvičení, byla jsem přesvědčená, že budeme řešit pouze oblast trapézů a ono prd.....
Zjistily jsme, že mé tělo není úplně v normálu a já si to nikdy nepřipouštěla.....
Nikdy jsem netušila, jak je dýchání důležité a že má vystouplá vrchní žebra nejsou úplně Ok 🙄
Způsob vedeni a cvičeni je top, připadám si vždy jak znovuzrozená a cítím se skvěle!

Už se těším na naše další tréninky 🤩 a věřím, že mi bude Domča  nápomocná i v období těhotenství.
Děkuji ❤️."

Verča Paličková


,,Domča je především profesionál ve svém oboru, moc dobře ví, o čem mluví, je to zkrátka člověk na pravém místě.

Nejenom, že při lekci s ní uděláte něco pro svoje tělo, ale Domča Vás nabije pozitivní energii na celý den.

Doporučuji všemi deseti! 🙂,,

Míša Filipová"Líbí se mi osobní, příjemný a profesionální přístup trenérky.

Pomáhá zdravotně, fyzicky i psychicky."

Dana H.


„Ráda bych Domče poděkovala za velmi efektivní metodu cvičení, která mě nejspíš zachránila od dalších operací a problémů. Domča má pozitivní a individuální přístup což vytváří příjemné prostředí do kterého se člověk rád vrací.

Dřív jsem hodně sportovala, ale bez správné techniky což se brzy projevilo blokádou kyčle, která přešla v bolest. Nakonec i v operaci kyčle.
Rekonvalescence trvala dlouho stále mě noha bolela a měla jsem problém v 18 letech vyjít schody a delší vzdálenosti....
Když jsem šla poprvé k Domče noha mě bolela jen za cestu ze zastávky...

Po několika lekcích se noha začala výrazně zlepšovat a postupně se díky naší spolupráci dostávám zpátky ke sportu a radosti z něj 🙂

PS: na cvičení zjistíte , že i být na čtyřech je velmi efektivní cvičení 😄 “

Bety Knížková


,,Domča je skvělá, cvičily jsme téměř celé těhotenství a po porodu jsme dávaly zase tělo do pořádku. Zdánlivě jednoduché cviky dají pěkně zabrat. Pokud vám jde o správnou funkci celého těla, tak Domča je opravdu ta pravá...navíc se vždy usmívá a její pozitivní energie je vysoce nakažlivá 🙂 "

Zuz Kratěnová